Тернопільський екс-нардеп шпигував у Грузії за Саакашвілі

20 Грудня 2017, 14:37
апостол у грузії

Колишній народний депутат з Тернопільщини, а нині радник міністра внутрішніх справа Михайло Апостол минулого місяця їздив до Грузії, щоб… зібрати інформацію про екс-президента, а нині головного опозиціонера України Міхаїла Саакашвілі. Чи робив це за завданням правоохоронців, не відомо, однак такий висновок напрошується.

– У листопаді я взяв відпустку, прилетів в цю прекрасну невеличку країну, орендував автомобіль і проїхав всю країну – від Кахеті до Аджарії. Побував у великих містах, у віддалених гірських селах, провів сотні зустрічей із простими жителями країни, які просто зустрічалися дорогою, підприємцями, бізнесменами, працівниками в державних структурах, бюджетниками, спілкувався на ринках, з молоддю, до речі, її теж не багато залишається в країні. Скажу коротко – я не знайшов людини, яка б жаліла Міхо і хотіла його повернення. Йому народ ніколи не простить за те, що він дав команду силою розігнати мирний мітинг людей, які вийшли з вимогою про його імпічмент, де людей забивали до смерті і розстрілювали. Фасад для популізму дійсно зроблений, а окраїни так і залишилися в своєму розвитку в далекому радянському минулому, – заявив наш земляк Михайло Апостол.

Але найцікавіше інше, пан Апостол заявив: «І головне, навіщо було брати гроші в Курченка, не розумію?» Цим він натякнув, що опозиціонер Саакашавілі, щоб розгойдати країну, фінансувався опальним харківським олігархом Сергієм Курченком.

А тим часом вже сам Міхаїл Саакашвілі 17 грудня у Києві виступив одним з організаторів «Маршу за імпічмент» президента України Петра Порошенка. Там він виступив на віче, на якому заявив, що у Жовтневому палаці на вул. Інститутській буде облаштовано «координаційний штаб». Після протистояння з силами Нацгвардії та правоохоронцями учасники акції прорвалися до холу Жовтневого палацу, але далі їх не пропустили нацгвардійці. Внаслідок сутичок під Жовтневим палацом постраждали 32 правоохоронці. 15 нацгвардійців та 17 поліцейських перебувають у лікарні із отруєнням невідомою речовиною, у декого зафіксовано забої тіла. У поліції повідомили, що за фактами подій біля Жовтневого розпочато три кримінальних провадження: за ст.15 ст.341 (Замах на захоплення державних або громадських будівель чи споруд), ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та ст. 343 (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу) КК.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?