Тернопільську районну лікарню можуть передати у приватні руки

15 Травня 2017, 17:45
1

Тернопільське районне територіальне медичне об’єднання (відоме як районна лікарня) можуть передати у приватні руки, кажуть лікарі та пацієнти лікувального закладу.

Своє невдоволення прийшли висловити на чергову сесію районної ради. Пікетувальники побоюються, що таке рішення загрожує не лише позбавленню робочих місць, а й вплине на якість обслуговування клієнтів. Детальніше у відео.

Автор:
http://tv4.te.ua/

КОМЕНТАРІ (3)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

 • Вардинець Ігор

  15/05/2017

  Цікаво мені чути про себе здалека .... Каму невідомо де я знаходжусь і чому ? Всі документи і направлення на лікування є в відповідних органах , які і направили мене на лікування... Я в судах тернопільських вимагаю поверненяя в Украіну і учасиі у справі про моє сфальсифіковане звинувачення , і отримую відмови тих кривоохоронних органів які і затіяли це все за винагороду щоб мене усунути і продати лікарню просто передати в приватні руки ... Сьогодні влада району зайняла позицію антинародну і колотить колективом і людьми ... Невлаштовує їх досвідчений і уже працюючий на результат керівник ... В районі діє група рейдерів під егідою влади і яка сама знаходиться при владі ... Всіх назву поіменно , але в очі і при народі , навіть не сумнівайтесь ... І моя вам порада не шукайте меду там де ви його не ставили , бо погано закінчите і припиніть дратувати людей бо це вам аж ніяк не накористь... До зустрічі В Україні і Тернополі ...

 • Вардинець

  15/05/2017

  Що слабо комент оприлюднити пане адмін? Знаємо чий ресурс , подякуємо!

 • Ігор Вардинець

  16/05/2017

  Прошу вибачити адмін за пост , коментар пройшов але з запізненням , тому і зреагував ... Дякую!

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?