Тернопільського шоумена розкритикували за приєднання до партії Вакарчука

12 Червня 2019, 11:13
Притула

Відомий тернопільський шоумен Сергій Притула приєднатися до політичної сили музиканта Святославу Вакарчуку, тим самим вирішивив допомогти тому на парламентських виборах. Український журналіст Олександр Дубінський розкрив справжні наміри знаменитості на своєму YouTube-каналі.

Сергій Притула зайняв 30-е місце в списку недавно створеної партії «Голос». Олександр Дубінський вважає, що телеведучий став учасником грандіозного обману українців. На думку журналіста, він виступив живою рекламою для Святослава Вакарчука і його прихильників.

«Це нає*алово, яке нічого спільного з українською політикою не має. Або, вірніше, є квінтесенцією української політики. Шоумен просто прикрашає собою список, але просить поставити його на свідомо непрохідне 30-е місце, тому що ні в якій парламент він не збирається, йому нахрен не потрібний депутатський мандат і щось там міняти, якісь закони. Ну, не треба воно йому», – пояснив автор відеоролика.

Для проходження 30 депутатів до Верховної Ради, партії «Голос» необхідно набрати на виборах 13,3% голосів. Соціологічні рейтинги свідчать про те, що у організації поки немає такої підтримки населення.

«Це просто хайп, який дозволяє нам зробити висновок про те, що пан Притула нахабно бреше, коли говорить, що хоче поміняти країну і зробити її такою, щоб там могли жити і працювати його діти. Хотів би – пішов би в першу п’ятірку. А так тобі просто по**й, ти або бабки взяв, або просто красуєшся, залучаєш до себе увагу і малюєш, але не більше того», – звернувся журналіст до Сергія Притули.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)