Тернопільські посадовці не шкодують грошей на свій піар

22 Листопада 2017, 14:35
Still0412_00028-1

За перших 20 днів листопада на піар тернопільської влади та особисто міського голови Тернополя Сергія Надала з міської казни витрачено понад 55 тисяч гривень.

Найбільше посадовці піаряться у «Новій тернопільській газеті». У листопаді за послуги з висвітлення діяльності Тернопільської міської ради на рахунок цієї газети перераховано одразу три транші – 9 465, 6 950 та 5 890 гривень. Подейкують, що Сергій Надал через підставних осіб контролює це приватне видання.

Не обділено коштами і приватне підприємство «Ідеї, які продаються», на рахунок якого «впало» 12 984 бюджетних гривень за послуги з розміщення інформаційних роликів на радіо. У даному  випадку йдеться про «Радіо 24», яке контролює мер Львова, голова партії «Самопоміч» Андрій Садовий.

Рівно 10 тисяч з міського бюджету перепало ТРК «Смайл». За ці кошти міська влада замовила телевізійні послуги на телеканалі ІНТБ. Телеканал, який можна побачити тільки у кабельній мережі, навпіл контролюють Сергій Надал та колишній мер Файного міста Роман Заставний.

І найменше цього місяця (поки що, адже листопад ще не завершився) дісталося ТОВ «Дім» – засновник газети «У кожен дім». Структура колишнього міського депутата, а нині підприємця та громадського діяча Вадима Перця отримала 9 740 гривень за розповсюдження у поштові скриньки тернополян спецвипуску газети «Вільне життя» зі звітом міського голови та Тернопільської міської ради.

Додамо, що на початку року мерія провела електронні торги на право публікації звітів про роботу мерії. Учасникам було запропоновано два лоти: один на суму 250 тис. грн. – висвітлення діяльності Тернопільської міської ради, інший – на 280 тис. грн. – друк інформаційного бюлетеня «Тернопільська міська рада інформує». Перемогу у торгах отримали «Нова тернопільська газета» та ПП «ПАВЖ».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?