Тернопільське Суспільне – нарешті з новим керівництвом

13 Лютого 2018, 13:03
zoriana_Byndas

У Києві обрали продюсера та менеджена Тернопільської регіональної дирекції Суспільного.

Посаду продюсера Тернопільської регіональної дирекції Суспільного, за результатами конкурсу, отримала Зоряна Биндас. Дівчина працювала на «УХ-радіо», її дитя – Інтернет-газета «Доба», а також – вона знана як письменниця, пише цікаві твори і частенько проводить тренінги з журналістики для молоді.

Зоряна веде активний спосіб життя, полюбляє спорт, мандрівки та гори. Є у Зоряни і хобі, пов’язане з благодійністю, — дівчина як волонтер допомагає безпритульним тваринам.

У на посаду дівчина обійшла телеведучого Ігоря Бенцала та заввідділом інформації філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» – Тернопільська регіональна дирекція Наталію Мехралієву.

З другої спроби обрали і менеджера регіональної дирекції Суспільного. Ним став Кійко Юрій Федорович. Чоловік має вищу технічну освіту і тривалий час працював у сфері зв’язку. Має великий досвід роботи в ефективній компанії (20 років в УМС-МТС) в напрямку технічного сервісу, корпоративних та роздрібних продажів на керівній посаді. 11 років керував Тернопільською філією ПрАТ «МТС Україна».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?