Тернопільська влада та депутати отримали «листи щастя»

11 Жовтня 2017, 10:11
f2a8e1db340eafc0bf214d9e4fb3c763_XL

Організаційний комітет Громадських слухань та ініціативна група тернополян 10 вересня зареєстрували у міськраді звернення до Сергія Надала і всіх депутатів з проханням за результатами громадських слухань оприлюднити проект рішення щодо заборони торф’яних котелень та його прийняття на найближчій сесії.

Часу, щоб побачити, хто з депутатів та які фракції підтримують небайдужих тернополян, залишилося не так багато. Пленарне засідання Тернопільської міської ради має відбутися вже у жовтні.

Нагадаємо, «за» заборону реалізовувати проекти, пов’язані із будівництвом торф’яних котелень, на громадських слуханнях проголосувало 225 тернополян, 7 – «проти», 9 – «утрималися».

Тепломережі не збираються відступати у боротьбі за «чудо-котельні» та закликають дати відсіч «окремим заангажованим груп громадян». Відповідне звернення за підписом адміністрації та нібито всього колективу КП «Тернопільміськтеплокомуенерго» з’явилось одразу після громадських слухань у кількох підконтрольних тернопільській владі ЗМІ.

Повідомимо, що у Тернополі заплановано переобладнання 7 котелень на вулицях Київська, Купчинського, 14а, Лесі Українки, 4, Лемківська, 23, Франка, 16, Живова, 12 та Просвіти, 9. П’ять котелень уже готові до роботи, ще дві на етапі завершення. Та їхній запуск відкладається через позови до суд та супротив громадськості.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?