Тернопіль поділився на прихильників і ворогів Пушкіна

10 Червня 2016, 20:11
0_6baef_d580ea33_XXL

Необхідну кількість голосів набрала петиція про перенесення або демонтаж пам’ятника Пушкіну. Водночас швидко набирають голоси і петиції про те, щоби монумент залишився на своєму місці.

Петицію проти Пушкіна за неповних три місяці підписали 254 людини із 250 необхідних. Тепер у міської ради Тернополя є термін до 15 червня, щоб відреагувати на неї.

Необхідність демонтажу чи перенесення пам’ятника автор петиції пояснює тим, що Пушкін не має жодного відношення до нашого краю та міста.

Водночас на сайті зареєстровано петицію «Заборона демонтажу пам’ятника О.С. Пушкіну».

– В цій петицї ми хочемо зібрати голоси тих людей, які проти демонтажу пам’ятника, – пояснює її автор Людмила Дрозд. – На нашу думку, він не несе ніякої загрози тернопільському суспільству, це є частина архітектури міста, він органічно вписується у сквер, на якому розташований. Письменник, твори якого ми всі вчимо у школах, не є політичною фігурою.

Станом на 9 червня петицію підписали 59 осіб з 250 необхідних.

Тернополянин Родіо Оліщук також зареєстрував петицію «Про умови фінансування перенесення пам’ятника Пушкіну, або відмову від його здійснення».

У ній автор пропонує відмовитися від ухвалення рішення про задоволення вимог петиції «Перенесення (демонтаж) пам’ятника О. Пушкіна» як такої, що не несе користі ні благоустрою, ні соціальній інфраструктурі міста, а лише нагнітає негативну суспільно-політичну обстановку в місті.
«У випадку ж задоволення, здійснити це лише коштом ініціативної групи громадян, що погодяться фінансувати роботи. Не виділяти кошти з бюджету міста», – пропонує Родіон Сергійович.

Станом на 9 червня петицію підписали 5 осіб з 250 необхідних.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • володимир завірюха

    11/06/2016

    А Джохар Дудаєв а Шолом Алейхем яке мають відношення до нашого краю.Ну а тоді треба поставити памятник соціалісту Пілсудському за то що нас в 1918 році забрав до себе і саме дякуючи йому ми не мали голодомору тридцятих років.Стояв же памятник біля драмтеатру Пілсудському знищений окупантами після війни.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)