Сина ректора ТНЕУ судитимуть за аварію в Березовиці

7 Липня 2017, 10:04
18302286_1494304287302137_1105239296_n

Наприкінці травня у суд передали справу про притягнення до адмінвідповідальності сина ректора ТНЕУ Ігоря Крисоватого.

Коли ж саме суд почне розглядати справу, наразі даних на сайті міськрайонного суду нема. Стадія розгляду справи, відповідно до даних сайту – «призначено склад суду». Пан Ігор – син ректора ТНЕУ, Андрія Крисоватого, повідомляє 20 хвилин. 

Нагадаємо, 3 травня у смт. Березовиця трапилась аварія за участі авто ректора ТНЕУ Андрія Ігоровича Крисоватого Range Rover Sport . Водій автомобіля Range Rover Sport вдарив Opel Insignia в районі Кемпінгу. На час приїзду правоохоронців обидвох водіїв уже не було на місці аварії.

Як стверджували деякі ЗМІ, посилаючись на слова очевидців, за кермом авто був саме ректор. Офіційно такої інформації ніхто не підтвердив, а сам очільник вишу не відповідав на дзвінки, або ж телефон не працював. Відповідно до даних декларації, у нього саме таке авто, яке потрапило у аварію. 

Згодом, 10 травня, правоохоронці повідомили, що до них прийшов син власника авта і заявив, що на момент аварії за кермом був саме він. Перед законом, за інформацією поліції, відповідатимуть обидва водії.

До слова, як пояснюють юристи, рішення у цій справі має бути до 3 серпня. Адже для розгляду суд має тримісячний строк, по закінченні якого закривається адмінпровадження. У списку справ, призначених для розгляду на липень, ми цієї справи не знайшли.

Автор:
https://te.20minut.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?