Святослав Вакарчук іде в Президенти та заручився підтримкою олігархів

11 Жовтня 2018, 11:03
вакарчук

Український співак, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заручився підтримкою олігархів та планує іти в Президенти України.

Як виявилось, спонсори передвиборчої кампанії «золотого голосу країни» вже є. Один із них, як повідомляє портал «Інформатор»,  – це народний депутат Сергій Льовочкін, екс-регіонал, член Опозиційного блоку, колишній голова Адміністрації Президента Януковича.

Льовочкін чудово розуміє всі плюси лобіювання культового співака на майбутніх президентських виборах: якщо Вакарчук програє, то забере на себе велику кількість голосів патріотично налаштованого електорату і дасть змогу пройти іншій, важливішій фігурі на шаховій дошці Льовочкіна. Якщо виграє – залишиться винним олігарху.

Сім’я Вакарчуків зовсім не далека від політичного життя. Наприклад, батько Святослава Іван Вакарчук був довіреною особою Леоніда Кучми на президентських виборах у 1999 році, а вже в 2004-му відкрито закликав голосувати за Ющенка. Вочевидь, цей політичний хамелеон буде допомагати синові у передвиборній гонитві зв’язками та досвідом. Швидше за все, вихід на Льовочкіна відбувся саме за його посередництвом.

Те, що Вакарчук пішов до Льовочкіна, – це перший крок до президентства. Не секрет, що саме Льовочкін разом із Фірташом спонсорували передвиборчі кампанії останніх президентів України – Ющенка, Януковича та Порошенка. Підтримка олігархів завжди робила свою справу.

До речі, як виявилось, крім Льовочкіна Вакарчук намагається підтримувати гарні стосунки і з Коломойським. Це видно по тому, як часто і позитивно Вакарчука показує канал 1+1, власником якого є опальний олігарх. До того ж Вакарчука час від часу бачать на Володимирській в ресторані «Да Вінчі», що знаходиться в одній будівлі з київським офісом Коломойського. Зокрема, співака помічали в компанії близького соратника дніпропетровського олігарха Геннадія Корбана.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?