Святкування Івана Купала на Хмельниччині: агітація від кандидата та лотерея від громадської організації

11 Липня 2019, 18:07
08.07.2019_Khmelnychchyna_Kupala-Lozovyi-Teofipol

На святі Івана Купала, організованому громадською організацією, агітували за кандидата, дарували подарунки іменинникам та розігрували лотерею, повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

На Хмельниччині, у селищах Білогір’ї, Теофіполі та в місті Ізяславі, за підтримки кандидата в народні депутати у виборчому окрузі №192 Вадима Лозового та громадської організації «За конкретні справи» 7 липня відбулися гуляння  з нагоди свята Івана Купала. Як анонсували на сторінках у Facebook самого кандидата й політичної партії «За конкретні справи», у програмі – виступи співачок Ірини Федишин та LAMA, а також «розваги для дітей, аніматори, лотерея з цінними призами, атракціони».

За словами спостерігачів ОПОРИ, сцена у всіх трьох населених пунктах була оформлена банерами кандидата, а на центральному банері було надруковано гасло Вадима Лозового «Обирай нового! Голосуй за Лозового». На території, де відбувались гуляння, ОПОРА також фіксувала агітаційну продукцію кандидата – банери із зображенням Вадима Лозового і написом «Політична партія «За конкретні справи». Водночас зі сцени неодноразово повідомляли, що організатором свята є громадська організація «За конкретні справи».

Треба зазначити, що Вадим Лозовий очолює фракцію партії «За конкретні справи» у Хмельницькій обласній раді.

У Теофіполі з нагоди свята дарували призи іменинникам та розігрували святкову лотерею від громадської організації «За конкретні справи». З-поміж призів – бензопила, мікрохвильова піч, пральна машина, надувний матрац та інші.

Під час святкувань в Теофіполі на запитання спостерігачів ОПОРИ, чи не вважає кандидат агітацію та розіграш призів, що відбувалися з однієї сцени, формою підкупу виборців, Вадим Лозовий відповів, що розіграш проводила громадська організація «За конкретні справи» і зазначив: «Я думаю, що громадські організації, можливо, мають на це право. Це питання треба ставити до громадських організацій. Я відверто і відкрито займаюсь агітацією, звісно, закликаю сьогодні голосувати за мене».

Автор:
https://www.oporaua.org

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)