«Свободівський» мер Тернополя просуває до парламенту своє протеже

10 Липня 2019, 20:18
Надал-Черкашин (1)

Міський голова Тернополя Сергій Надал, який завжди позиціонував себе націоналістом та представником ВО «Свобода», на дочасних парламентських виборах вирішив піти проти своєї партії та став відкрито підтримувати кандидата від нової політсили «Голос», яку на всеукраїнському рівні очолює відомий український співак Святослав Вакарчук.

Цими днями на виборчому окрузі №163 з центром у Тернополі в промерському виданні «Вільне життя» (Сергій Надал також контролює ще одне друковане ЗМІ – «Нову тернопільську газету», два телеканали та з десяток інтернет-сайтів) передовиця чітко дає зрозуміти симпатію міського голови – «Представник команди Надала – кращий вибір для Тернополя». Цей матеріал ілюструє фотографія, де Надал за одним столом сидять з представником партії «Голос» Максимом Черкашином, котрий свого часу був радникам міського голови. Без благословення мера Тернополя подібне ніколи б не з’явилося на сторінках цього часопису. 

Конкурентом Черкашина на 163-му виборчому окрузі є представник «Свободи», заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. Партія «Свобода» в загальноукраїнському рейтингу має низький показник, однак у Тернополі завдяки Сергію Надалу в цієї політсили хороший рейтинг, і він міг би підсилити їхнього кандидата, однак жодної підтримки з боку очільника міста «свободівцю» не було надано. Очікуємо на відповідну реакцію вищого партійного керівництва та особисто Олега Тягнибока, який закривав очі на всі попередні оборудки Сергія Надала, бо той наповнював партійну касу. Нині ж маємо партійні протиріччя, які в партії раніше вирішувалися радикальними кроками, аж до виключення людини з партії. 

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)