«Свободівський» голова Гусятинської громади отримав словесного ляпаса

6 Грудня 2018, 11:00
26ba6421787d880f70db35bb332330bf37a1910f

3 грудня відзначався Міжнародний день людей з інвалідністю. Одним із тих, кого привітало керівництво Гусятинської селищної ОТГ, був відомий місцевий активіст, який тривалий час відстоює права людей з інвалідністю, Іван Степанович Космина (на фото).

У вітанні, зокрема, йдеться: ”Успішний громадський діяч Іван Степанович завжди був і залишається ревним захисником інтересів людей з інвалідністю нашої громади. Дякуємо йому за плідну працю, за представлення думки тих громадян, яким потрібна особлива увага та підтримка від органів місцевого самоврядування”.

Реакція пана Космина не забарилася і вона була доволі різкою.

– Це вища ступінь лицемірства. Люди, які не підтримали придбання авто з підйомником, які не винесли на розгляд сесії звернення про встановлення пандусів в селищі Гусятин, які проігнорували мої звернення про встановлення пандуса у водолікарні, сьогодні мені дякують за ”представлення думки тих громадян, яким потрібна особлива увага”. Ау, нам не потрібна особлива увага! Ми за рівні права, а ви їх порушуєте. За що ви мені дякуєте, що ми зробили з Гусятинською об’єднаною територіальною громадою, щоб люди з інвалідністю нашого селища відчували інклюзію? Ви спершу ігноруєте мої звернення, а потім мені дякуєте. Це по-вашому нормально!?, – з обуренням запитує Іван Космина.

Найцікавіше те, що головою Гусятиснької громади є лікар-травматолог Михайло Левицький (представник ВО “Свобода”), котрий за своєю основною професією перший, хто мав би допомагати людям з інвалідністю, але, судячи з усього, насправді це далеко не так.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)