«Свободівець» Фостик відмовився від депутатського мандату та покинув лави партії

28 Березня 2018, 10:00
IMG_7185

Депутат Тернопільської міської ради минулого скликання Василь Фостик отримав право, після відкликання трійки екс-«свободівців» Турського, Сороколіта та Навроцького, стати депутатом і в цьому скликанні. Але відмовився від мандату, бо незгідний з позицією та діями партії «Свобода».

Тривалий період Василь Фотсик перебуває за кордоном, тому не вважав за доцільне озвучувати мою позицію раніше, але прийшов час робити вибір.

– Події в Тернополі, що відбуваються зараз, «замовчувати» більше не хочу. Я категорично незгідний з позицією та діями партії «Свобода» щодо кращих, на моє переконання, партійців та депутатів Тернопільської міськради Івана Сороколіта та Ігоря Турського (щодо Романа Навроцького, то в попередній каденції він не був депутатом міськради і тому я не знаю його роботи як представника громади). Тому заявляю про свій вихід з даної партії. Після незаконного відкликання Сороколіта і Турського, я мав би зараз стати депутатом міськради як наступний у виборчому списку. Я переконаний, якщо би я перебував в Україні і вирішив погодитись в даних умовах працювати депутатом від партії «Свобода», то щодо мого мандата, за якийсь час, гарантовано б розвивались такі ж незаконні дії як і щодо Турського та Сороколіта. Також публічно повідомляю і про свою відмову від мандата. Мені вкрай сумно, що в тернопільському політикумі так все брудно й підло. Та вірю, що так триватиме не довго, – заявив Василь Фостик.

Нагадаємо, не такими принциповими були два недавніх колеги Фостика по партії. На останній сесії Андрій Стукало та Ігор Костюк стали новими депутатами Тернопільської міської ради від ВО «Свобода» замість Ігоря Турського та Івана Сороколіта. Замість Романа Навроцького депутатом мав би стати Василь Фостик, який нині проживає у Нью-Йорку (США), але, як бачимо, зробив свій вибір на користь совісті. Наступний у списку «Свободи» йде Мар’ян Козбур. Саме він може отримати мандат депутата, якщо, звичайно, не вчинить, як його побратим Василь Фостик. 

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?