Суд у справі Каспрука: усунутий мер Чернівців розповів, хто оплатить послуги приватного юриста

13 Вересня 2018, 14:22
1462320

Усунутий з посади міського голови Чернівців Олексій Каспрук вважає, що судову справу щодо його поновлення на посаді намагатимуться затягнути, а послуги приватного адвоката, якого можуть призначити для того, щоб представляти в суді сторону мерії, неформально оплатить секретар міськради Василь Продан.

Про це Каспрук повідомив під час прес-конференції, пише molbuk.ua

Він сказав, що сьогодні отримав на пошту ухвалу суду, в якій йдеться, що перше судове засідання відкладається на 10 днів.

На запитання журналістів, хто оплатить послуги приватного адвоката, якого хочуть у міськраді, Каспрук висловив таку думку:

“Якщо у цій справі сторону міськради буде представляти приватний юрист, я думаю, що формально буде підписана якась угода – безкоштовна чи за гривню. Він на запитання журналістів скаже, що це для нього дуже важлива, така резонансна справа, для його репутації. Неформально – Продан йому заплатить із тієї готівки, що в нього лежить вдома, яку він вказав у своїй декларації”.

Як відомо, 26 липня Чернівецька міська рада 29-ма голосами депутатів достроково припинила повноваження міського голови Олексія Каспрука. Відтоді повноваження мера виконує секретар міськради Василь Продан.

Пізніше Каспрук подав до суду позов з вимогою визнати вказане рішення міськради незаконним.

Згодом стала відома дата першого засідання суду – 14 вересня 2018 року.

Пізніше стало відомо, що дату першого засідання перенесуть, бо у міськраді виявили “конфлікт інтересів”.

Автор:
https://molbuk.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?