Ставленик Президента на Лановеччині виявився корупціонером

6 Листопада 2018, 18:26
Сірант

Голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант ще за часів Віктора Януковича був спійманий на корупції. Тим не менше після Революції гідності він був поданий кандидатом на державну службу і Києвом був погоджений.

В недалекому 2014 році, коли Юліан Сірант ще виконував роботу головного архітектора району і входив до складу виконавчого комітету Лановецької міської ради, він  зумів піти проти закону й вчинити корупційне правопорушення. Так, пан Сірант посприяв своєму синові у розміщенні торгової споруди в Ланівцях для здійснення ним підприємницької діяльності. Цим самим сьогоднішній голова РДА скористався своїми службовими повноваженнями й не повідомив про конфлікт інтересів, як це передбачено законом України.

«Сірант Юліан Іванович, будучи державним службовцем і суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, знаючи про наявність конфлікту інтересів, не повідомив про це в письмовій формі безпосереднього керівника та Лановецьку міську раду, не вжив усіх необхідних заходів, спрямованих на запобігання конфлікту інтересів,» – йдеться у постанові суду.

За таке неправомірне діяння він був притягнутий до адміністративної відповідальності. Втім штраф для державного посадовця становив всього 300 гривень.

Цікавим є ще одне питання: як пан Сірант зумів пройти спец- та люстраційну перевірку в Адміністрації Президента, коли наявність адмінвідповідальності забороняє займати посаду держслужбовця? Дивно, що про це так старанно замовчують всі ці роки…

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?