Скандальний тернопільський радикал відхрещується від регіоналів

9 Березня 2018, 11:30
Яциковський - народна партія

Колишній чиновник Львівської ОДА та Збаразької РДА, а нині заступник голови з економічного розвитку та міжнародної діяльності Державної комісії України по запасах корисних копалин Богдан Яциковський спростовує інформацію, що він колись був членом Партії регіонів. Найцікавіше те, що про приналежність до регіоналів він свого часу особисто розповів журналістам однієї з львівських газет.

За словами Богдана Яциковського, для дискредитації Радикальної партії Ляшка на Тернопільщині недоброзичливці вдалися до наклепів та маніпуляцій.

– Кампанію проти мене брехуни побудували не на фактах чи фахових якостях, а винятково на обливанні брудом. «Люсратори» (у цьому контексті доцільно писати без літери «т») відфотошопили на бланк «лівого» квитка члена Партії регіонів вкрадене з місця моєї роботи фото, порилися у старих підшивках львівських газет і розтиражували уривки інтерв’ю, у якому журналіст несвідомо, або ж на догоду тодішній владі, вклав в мої уста фразу про приналежність до регіоналів, – повідомив пан Яциковський.

Головний радикал області розповів, що свого часу був партійцем, але це була інша партія.

– У мене досі зберігся квиток члена Народної партії та посвідчення помічника-консультанта народного депутата України від цієї політсили І. М. Єремеєва (нині покійний – авт.). До речі, саме від «литвинівців» я балотувався на виборах 2006 року і аж до недавнього часу очолював районну організацію НП – допоки не призупинив своє членство у ній. І хоча ця тема вже неактуальна, проте повернувся до неї з однією метою – раз і назавжди спростувати будь-які брехливі вигадки недругів. Я впевнений, що їхня брудна і ница помста, притягнуті з минулого інсинуації ніколи не переможуть здоровий глузд тисяч тих, хто дивиться у завтра і вже нині творить його, – заявив тернопільський радикал.

Нагадаємо, Богдан Яциковський – голова обласної організації Радикальної партії. Цю посаду він «віджав» у відомого громадсько-політичного діяча та журналіста Святослава Півторака (нині – депутат Тернопільської міської ради від РПЛ). Родина Яциковських теж пов’язана з журналістикою, адже свого часу мати пана Богдана – Оксана Яциковська була власницею газети «Місто» та «Радіо Тернопіль». Газету вона закрила, а радіо – перепродала полякам.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?