Скандальний тернопільський прокурор намагається повернутися на посаду

11 Жовтня 2018, 13:58
Мукан

Екс-заступник прокурора Тернопільської області Ігор Мукан, якого зі скандалом вигнали з органів прокуратури, намагається повернутися на роботу. Він написав скаргу у Вищу раду правосуддя на дії Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, яка й рекомендувала його звільнити.

Нагадаємо, що «сірий кардинал» тернопільської прокуратури Ігор Мукан тиснув на принципового підлеглого, використовуючи своє службове становище, змушував його відкликати позовну заяву проти одіозного тернопільського бізнесмена Михайла Гладкого та його фірми ПП “Нива & К». Коли прокурор відмовився виконати протиправну вимогу, Мукан почав сипати погрозами. Найцікавіше те, що прокурор, який мав у підпорядкуванні справу ПП “Нива & К”, – жінка. І мабуть, саме тому одним із «аргументів» Мукана у бік колеги стали погрози сексуальним насильством і навіть груповим, що супроводжувалось нецензурною лайкою. Окрім цього, заступник прокурора області погрожував відібрати у жінки службову квартиру.

Всі ці факти дослідила Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів і своїм рішенням від 4 липня 2018 року № 296дп-18, наклала на Ігоря Мукана дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з органів прокуратури. 19 липня Тернопільською обласною прокуратурою на підставі рішення дисциплінарної комісії прокурорів прийнято наказ про звільнення з органів прокуратури заступника прокурора Тернопільської області Мукана І.Я.

Однак Ігор Мукан вирішив повернутися в органи прокурати і написав скаргу у Вищу раду правосуддя на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Скаргу прийняли до розгляду 2 жовтня. Яким буде рішення ВРП – важко спрогнозувати. З одного боку члени Вищої ради правосуддя можуть вступитися за честь мундиру, з іншого – у випадку задоволення скарги Мукана тінь впаде на одного з керівників Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, колишнього Генпрокурора та уродженця Тернополя Віктора Шемчука, котрий був одним із членів комісії, яка досліджувала справу Мукана і прийняла жорстке рішення.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?