Скандальний прокурор з Тернополя шукає роботу з окладом 20 тисяч

9 Січня 2019, 19:01
Мукан

У Тернопільській обласній прокуратурі з серпня 2016 року по липень 2018-го на посаді заступника прокурора області працював такий собі Ігор Мукан. Зі скандалом його погнали з органів прокуратури і тепер він шукає роботу через сайт Work.ua.

На спеціалізованому інтернет-ресурсі розміщено його резюме, в якому зазначено, що він має досвід роботи в прокуратурі 14 років 9 місяців і бажає працювати начальником відділу з місячною зарплатою в 20 тисяч гривень.

Цікаво, що в останній декларації Мукана про майновий стан за 2017 рік вказано, що заробляв він у прокуратурі в середньому майже 45 тисяч на місць. Отож, після звільнення екс-прокурор дещо нижче, ніж раніше оцінює свої професійні здібності. Але чи потрібен комусь керівник з такою заплямованою біографією? Нагадаємо, у прокуратурі Ігор Мукан запам’ятався не так відстоюванням державних інтересів, як лобіюванням приватних і погрозами на адресу підлеглих, зокрема жінок-прокурорів, яких він залякував, застосував нецензурну лексику і навіть погрожував зґвалтуванням та сексуальними наругами.

Наведені факти виявилися суттєвим аргументом для членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, які не стала захищати «свого», а прийняли рішення притягнути до дисциплінарної відповідальності заступника прокурора Тернопільської області Ігоря Мукана та накласти на нього дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з посади в органах прокуратур.

До слова, головою Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів є те ж тернополянин Віктор Шевчук, котрий свого часу нетривалий період навіть був Генеральним прокурором України.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)