Скандальний нардеп Барна замовляє тітушок!?

12 Вересня 2018, 12:49
Барна і тітушка

10 вересня скандальний народний депутат з Тернопільщини та представник пропрезидентської політсили «БПП-Солідарність» Олег Барна у Тернополі зустрічався з куратором тернопільських тітушок Ярославом Смалем, який у парку Національного Відродження захищає від тернопільської громади бізнес-інтереси підприємця Володимира Поточняка.

Зустріч нардепа і тутушки зафіксували тернопільські громадські активісти і пов’язали з можливим «замовленням» когось з них.

Про що могли розмовляти ці дві особи, які, здавалось би, не можуть мати спільних справ та інтересів, адже один – пише закон, інший – живе з того, що його порушує? Роздумуючи над цим питанням, слід згадати про тотальне збільшення кількості нападів на громадських активістів.

– Якщо з кимось з активістів щось станеться (навіть підозрюю з ким), не шукайте замовника ні в Києві, ні в Кривому Розі. Прошу начальника ГУНП в Тернопільській області Олександра Богомола і Михайла Апостола (радника міністра МВС – авт.) бути в курсі справи, – повідомив голова Тернопільського осередку «Автомайдан» Ігор Василів.

Варто нагадати, що останнім часом саме між «автомайданівцем» та нардепом було найбільше словесних скандалів у соцмережах.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?