Ще один тернопільський активіст пішов у політику

9 Лютого 2018, 11:31
Без названия

Тернопільський підприємець та громадський активіст Олег Різник повернувся у політику. Чоловік повідомив, що вступив у партію «Сила людей».

Олег Різник останніх 2-3 роки виступав активним противником тернопільської влади і її очільника Сергія Надала.

– Набридло пасивно спостерігати за цією вакханалією, що відбувається. Набридло виходити на акції протесту і розуміти, що їм на тебе наплювати трохи більше, ніж повністю. Хочеться, щоб мої діти мали бажання залишитись жити у цій державі. Так, я вступив у «Силу людей», бо по ідеології вона мало чим відрізняється від «Пори», можна вибудовувати ієрархію знизу догори, немає власника партії.

Звісно, нема ні ідеальних людей, ні ідеальних партій. Але чекати манни небесної, коли за тебе всі все зроблять – не вихід, – прокоментував рішення повернутися в політику Олег Різник.

Варто нагадати, що Різник з 2004 по 2009 роки був членом громадянської партії «Пора». У 2009 році його на засіданні політради партії виключили. Не в останню чергу до тієї ситуації приклався тодішній голова Тернопільської обласної державної адміністрації, а нині народний депутат від Радикальної партії Юрій Чижмарь.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?