Сергій Притула може стати почесним громадянином Збаража

13 Березня 2018, 10:08
30182131_30181628_119603

Відомому українському телеведучому, актору, шоумену та волонтеру Сергію Притулі можуть надати звання почесного громадянина Збаража. Відповідна ініціатива з’явилася в Єдиній системі місцевих петицій України.

 

Нагадаємо, що Сергій Притула народився у Збаражі. Під час своїх телепередач практично ніколи не забуває, хоч словом згадати про своє рідне місто.

– Такого піару нашому славному місту Збаражу, як зробив і продовжує робити Сергій Притула, не робив більше ніхто і ніколи! Давайте надамо йому звання «Почесний громадянин міста Збаража», – пише автор петиції Богдан Суль. –  Піар, реклама Збаража, популярність – це все, звісно, непогано, але, на мою думку, мабуть, недостатньо для «почесного». А от його допомога фронту, дійсно заслуговує на увагу, величезну шану та низький уклін. У цій сфері Сергій Притула робить неймовірно корисні речі, тому це звання він заслужив. Однак для цього, по-перше, потрібна підтримка земляків, по-друге, добра воля депутатського корпусу Збаразької міської ради.

Збір підписів за петицію розпочався 9 березня. До його закінчення залишилось 27 днів. Для підтримання петиції потрібно назбирати 150 голосів протягом 30 днів. Станом на 12 березня петицію підписали 67 осіб.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?