Секретар міськради Тернополя отримав понад 100 тисяч зарплати!

10 Листопада 2017, 10:07
шумада

Секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада несвоєчасно повідомив Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) про суттєві зміни у майновому стані. Посадовець вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Мова йде про придбання майна на суму, яка перевищує 80 тис. гривень (50 неоподаткованих мінімумів), – автомобіль марки «Opel Zafira» (2012 р.в.) вартістю 298 000 грн. Право власності на автомобіль В. Шумадою набуто 06.10.2017 р., а НАЗК повідомлено лише 18.10.2017, через 12 днів, тобто несвоєчасно, адже мав це зробити в 10-денний термін. Цим він порушив зазначені вище норми антикорупційного законодавства.

Крім цього, Віктор Шумада отримав дохід одним платежем у вигляді заробітної плати за основним місцем роботи (Тернопільська міська рада) в сумі 100 974 грн. Виникає запитання: хто і за що платить секретарю Тернопільської міської ради такі кошти, коли середня заробітна плата звичайних громадян у Тернополі становить 5-7 тис. гривень на місяць?

Нагадаємо, роботодавцем Віктора Шумади є громада, а безпосереднім керівником, який надав пану Шумаді чи то премію, чи матеріальну допомогу, – міський голова Сергій Надал (який, до слова, також обраний громадою).

Чи усвідомлювали громадяни, коли голосували за Шумаду і Надала, що голова надаватиме представнику БПП 100-тисячні премії? І яким чином той відпрацьовуватиме ці кошти своєму шефу? А, може, вже відпрацював? Та ми не слідчі, залишимо це компетентним органам…

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • ІГОР

    10/11/2017

    ЯКА ГРОМАДА ,ТАКИЙ і КЕРІВНИК ЦІЄЮ ГРОМАДОЮ !!! ВОНИ ОДНЕ-ОДНОГО ВАРТУЮТЬ !!!"ЯКЕ ЇХАЛО,ТАКОГО і ЗДИБАЛО"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?