Садовий заявив, що не готовий об’єднатися з Вакарчуком і Гриценком на президентських виборах

4 Грудня 2018, 17:23
95748

Голова партії «Самопоміч» і мер Львова Андрій Садовий заявив, що не готовий до блокування і політичних союзів з іншими партіями і людьми, зокрема, фронтменом гурту «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком і лідером партії Громадянська позиція Анатолієм Гриценком на президентських виборах. У той же час Садовий наголосив в ефірі Радіо НВ, що такий крок мав би відбутися для участі в парламентських виборах восени 2019 року.

– Я думаю, що на парламентські вибори можна йти на дуже-дуже велике об’єднання, тому що повинен бути потужний парламент. Я буду дякувати всім, хто мене підтримує, адже маю достатньо хороші стосунки і з Гриценком, і з Вакарчуком. На парламентських виборах має бути показана велика єдність, тому що це можливо юридично, а президент може бути тільки один, не може бути п’ять президентів, – заявив політик.

Говорячи про можливість створення ним іменного політичного блоку Святослава Вакарчука, Садовий зазначив, що «це позавчорашній день».

«З Вакарчуком маємо дуже хороші людські відносини, постійно перебуваємо в хорошій комунікації. Я переконаний, що він повинен робити крок для того, щоб у наступному парламенті ми мали якомога більшу кількість адекватних людей», – сказав Садовий.

 

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)