Розслідування у вбивстві Ірини Мукоїд просять передати в іншу область

6 Липня 2017, 13:09
Богомол

Розслідування справи у вбивстві Ірини Мукоїд рідні затриманого вимагають перенести в іншу області, а головного поліціянта Тернопільщини Олександра Богомола – відсторонити від справи.

Про це заявила матір затриманого 16-річного юнака, якого підозрюють у вбивстві. Родина не визнає причетності підлітка до вбивства і стверджує, що правоохоронці перевищують повноваження та підтасовують факти.

Напередодні правоохоронці побували у Вишнівці, аби поспілкуватися з місцевими мешканцями і пояснити їм ситуацію. Однак діалогу не вийшло. Родичі затриманого накинулися на поліцейських і влаштували скандал.

Сам Олександр Богомол заявляє, що у правоохоронців достатньо доказів, що підтверджують причетність юнака до вбивства. За його словами, хлопець у присутності батька зізнався у вчиненому і в деталях розповів, як усе відбувалося. Розбіжностей при цьому немає.

Правоохоронці показали матеріали справи, рідні дівчинки. Вони переконалися в тому, що затримана особа причетна до вбивства.

– Справа знаходиться на контролі з глави Нацполіції і я готовий, щоб нею займався хтось інший,. Ми чотири дні перевіряли цю версію, зібрали всі дані, тож доказів достатньо, – заявив Богомол.

Наразі правоохоронці чекають на результати ДНК, а також дозволу на оприлюднення деяких даних.

– Ось тоді я побачу, що скажуть родичі, – підсумував Богомол.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?