Родина «радикального» депутата з Рівного виявилася доларовим мільйонером

7 Лютого 2019, 9:35
Стасюк

Один з найпомітніших радикалів у Рівненській міській раді Роман Стасюк, котрий є чи не найголовнішим критиком і опонентом міського голови Володимира Хомка, виявився доларовим мільйонером.

Так згідно з останньої декларації про майновий стан, Роман Стасюк володіє кількома земельними ділянками у Рівненському районі загальною площею у три з половиною гектари. У власності родини депутата є виробничо-складські приміщення площею 765 квадратних метрів та житловий будинок на 175,2 «квадратів». Також депутат має два незавершених об’єкти площею 92 та 60 кв. м.

Володіє депутат й магазином площею 270 квадратних метрів. Має магазин й дружина радикального депутата Орислава Стасюк. Щоправда меншої, ніж у чоловіка, площі – 103,9 квадратних метри. Є також у дружини й машина – «Шкода Октавія А5» випуску 2012 року, право керування якою має також і її чоловік. У 2017 році пані Орислава отримала ще й право власності на мотоцикл «Хонда».

Цікавими є доходи міського депутата Рівного. Так пан Роман має відразу кілька джерел доходів. 81,3 тисячі у нього склала зарплата отримана у Верховній Раді України, як помічника нардепа. Майже 300 тис. грн. він отримав від продажу нерухомого майна, ще близько 50 тисяч гривень – від здачі майна в оренду. Однак найбільше поповнила сімейний бюджет його дружина, зарплата якої в ТОВ «АРМ-Еко» склала 640 тисяч гривень. Що цікаво, роком раніше там заробітну плату отримував її чоловік і вона тоді була вдвічі меншою – 363,5 тисяч гривень.

Але і це ще не все. У готівці Роман Стасюк тримає 820(!) тисяч доларів, 10 тисяч євро та 750 тисяч гривень. До цих сум варто доплюсувати і готівку його дружини Орислави, яка становить 10 тис. доларів і 150 тис. гривень.   

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?