Ресторан екс-мера Тернополя маніпулює з готівкою?

20 Березня 2019, 12:17
Заставний Файне місто

Коли в одному з найпопулярніших закладів громадського харчування у Тернополі – «Файному місті» не працює термінал, відвідувачам пропонують розрахуватися через «Приват24» і кошти надхлдять на картковий рахунок, але не підприємця, а особистий.

Цей особистий рахунок не кого іншого, як сина народного депутата з Тернопільщини, члена фракції «Народний фронт», екс-мера Тернополя Романа Заставного – Андрія.

Щодо законності таких операцій виникає багато питань, на які б мали дати відповідь фіскальні органи.

По-перше, чи може цей рахунок застосовуватися в підприємницькій діяльності, адже в більшості банків, при відкритті поточних рахунків, зобов’язують клієнтів не використовувати його в підприємницькій діяльності.

По-друге, клієнту мав би бути виданий чек, бо СПД Заставний Андрій Романович веде господарську діяльність не на єдиному податку, чого в даному випадку не було зроблено.

По-третя, цікаво, чи Андрій Заставний кошти, які йому потрапили на картковий рахунок, покаже як готівкову виручку.

Але навіть, якщо син нардепа щось і зробив не правильно здійснюючи фінансові операції під час підприємницької діяльності, він навряд чи буде покараний.

– Якщо твій тато член комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, то такі дії з готівкою, очевидно, дозволені?, – дивується Павло Іванечко, котрий у 2014 році був серед переможців Всеукраїнського конкурсу  «Кращий бухгалтер України».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)