Рейтинги Гриценка обвалюються, коли він входить у виборчу кампанію

4 Грудня 2018, 20:01
Гриценко

Анатолій Гриценко фактично розвалив армію на посаді міністра оборони України. Про це в ефірі “Прямого” заявив політичний експерт Тарас Чорновіл.

– Я вам наведу прізвище Анатолія Гриценка, який умудрився фактично розвалити армію, який зараз шарпається, який критикує будь-яку ініціативу в військовій сфері, – сказав Тарас Чорновіл.

Політичний  експерт зазначив, що Гриценко традиційно програє виборчі кампанії.

– Рейтинги, до речі, у Гриценка обвалюються в той момент, коли він входить у виборчу кампанію. Це не перша виборча кампанія, в якій він себе сам з’їдає. Це стрілець, який вистрілив собі в ногу, – сказав експерт.

Раніше лідер партії “Громадянська позиція”, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко пояснив, що не пішов воювати на фронті на Донбас, оскільки не має відповідної підготовки піхотинця або командира батальйону.

Нагадаємо, нещодавно Тимчасова слідча комісія щодо розкрадань в армії за період з 2004 по 2017 року, виявила, що першим продавати військову техніку почав саме Анатолій Гриценко.

– З упевненістю можемо говорити, що першим міністром, який почав розпродавати техніку з бойового чергування, з резервів ЗСУ, за рахунок цих резервів формувати ці неадекватні бізнес-оборудки, був Гриценко. Саме він зі стратегічного резерву ЗСУ продав майже 400 танків Т-72, зменшивши, таким чином, наявну потребу ЗСУ в 3200 танків на той час, – розповів голова слідчої комісії Іван Вінник.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)