Радикали стали на захист свого однопартійця

12 Лютого 2018, 11:31
Seretnyj

13 народних депутатів з різних фракцій підписали депутатський запит щодо відсторонення депутата Тернопільської міської ради з фракції Радикальної партії Тараса Серетного з посади начальника Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області. Соратники Серетного вступилися за нього та стверджують, що на момент підписання цього запиту… Тарас Серетний не обіймав таку посаду.

– Це легко перевірити! Тобто ви, панове, збрехали громадянам України у цьому зверненні. Знайдіть, будь ласка, мужність вибачитись перед своїми виборцями щонайменше за те, що брешете їм і не читаєте ахінею, яку професійні аферисти підсовують вам на підпис, – дорікнув підписантам заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка та його помічник-консультант Андрій Лозовий.

З юридичної точки зору це прецедент, який увійде в історію: депутати ВР підписали запит з вимогою звільнення з посади громадянина, який цю посаду не обіймає!

До речі, серед підписантів є лише один тернопільський нардеп – Роман Заставний (фракція «Народний фронт»).

Нагадаємо, минулого тижня оголошено про підозру у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане із вимаганням) депутату міськради, що працює в управлінні Держгеокадастру у Тернопільській області Тарасу Серетному. Правоохоронцями встановлено, що депутат міськради, вимагав у підприємця та одержав через посередника 1500 доларів США за незастосування штрафних санкцій в результаті позапланової перевірки щодо земельної ділянки, яка перебуває в користуванні підприємця на праві сервітуту.

До суду скероване клопотання про обрання підозрюваному депутату запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.

Сам Тарас Серетний вважає, що його переслідують через принципову позицію на посаді в.о. заступника начальника – начальника управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Саша

    12/02/2018

    Хабарники-демагоги захищають собі подібного.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?