Радикал Роман Стасюк – найбагатший депутат Рівненської міськради

10 Червня 2019, 12:17
Стасюк

Депутат Рівненської міської ради з Радикальної партії Роман Стасюк утримує лідерство серед своїх колег за статками. Лише в готівці він має 720 тисяч доларів та 10 тисяч євро. Ще 800 тисяч гривень тримає під «матрацом» його дружина Орислава. Жінка також у банку має ще 128 тисяч доларів. Про це радикальний депутат повідомив у своїй декларації про майновий та фінансовий стан за 2018 рік.

Цікавими є доходи міського обранця, які минулоріч виявилися не таки великими, як напевно він очікував. Так заробітна плата, яку він отримав у ПП «Техзапчастина» склала 65 455 грн. гривень. Ще 40 727 тисяч – це зарплата отримана у Верховній Раді України, як помічника нардепа. Певну частину коштів отримав радикал від здачі майна в оренду. Дружина депутата Орислава Стасюк, згідно декларації, заробила майже 193 852  гривень та отримала подарунок у негрошовій формі еквівалентний пів мільйона гривень.

У 2018 році й так немалі статки родини Стасюків збільшилися одразу на кілька об’єктів нерухомості. У дружини з’явилася магазин з кафетерієм площею 114,8 кв. м, квартира на 96,3 «квадрати» та земельна ділянка площею 500 кв. м.

Також Стасюк володіє кількома земельними ділянками у Рівненському районі загальною площею у три з половиною гектари та рядом об’єктів житлової і комерційної нерухомості доволі значної площі.

З транспортних засобів у родини Стасюків є «Шкода Октавія А5» (2012 року випуску), яка оформлена на дружину, а право користування якою має її чоловік. Також жінка має всі права на мотоцикл «Хонда». Натомість у голови сімейства з’явився автобус «КАВЗ 3270» (1991 р.в.), котрий він придбав у минулому році 18 100 грн.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)