Проросійські реваншисти намагаються заручитися підтримкою тернополян

13 Вересня 2018, 13:00
im578x383-rabinovich_ukranews

Проросійська політична партія «За життя» продовжує активно розбудовувати місцеві осередки на Тернопільщині, тоді як її керівники відкрито говорять про зближення з Росією.

Щоб заручитися підтримкою громадян, керівництво міських і районних осередків цієї партії проводить соціально важливі заходи. На Збаражчині – акція із надання безкоштовної юридичної допомоги «Ми з Вами», на Бучаччині – відкриття стели бійцям АТО та Героям Небесної Сотні. У кожному випуску газети «Вільне життя», як і майже в усіх районних виданнях, є стаття Рабіновича або іншого російського прихвостня! Як наслідок – постійна присутність партії «За життя» в інформаційному та громадсько-політичному просторі області. Такими простими і водночас дієвими методами відбувається маніпуляція свідомістю людей під час гібридної російської агресії.

Варто нагадати, що партія «За життя» – абсолютно проросійський проект, що координується та фінансово підтримується з Російської Федерації. Для переконливості наведемо декілька фактів:

– керівники партії ведуть проросійську політику та відкрито заявляють – одним з головних завдань, що стоїть перед Україною, є відновлення відносин із Російською Федерацією та країнами СНД;

– серед найвідоміших членів партії – екс-регіонали, реваншисти Вадим Рабінович та Євгеній Мураєв;

– нещодавно до партії вступив Віктор Медведчук – кум Путіна та головний архітектор плану з розвалу України. Саме він координує та структурує всі проросійські та реваншистські сили для повернення до влади. Безперечно, його вступ у партію означає, що Медведчук розпочав активну підготовку до майбутніх виборів.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?