Прокуратура забрала в інвестора ділянку у центрі Тернополя

15 Травня 2017, 10:27
сесия4

Обласна прокуратура повернула у власність міста земельну ділянку на вулиці Живова, а угоду, відповідно до якої інвестор отримав землю, скасовано.

Договір між сторонами датований 5 липня 2016 року. Інвестиційний договір №33 передбачає будівництво та облаштування торгово-офісних приміщень за адресою вул. Живова. Відповідно до нього, інвестор отримав 0,12 га землі вартістю майже 2 млн. грн.

Встановлено, що інвестиційний договір укладено з порушенням вимог чинного законодавства з метою уникнення товариством «Спілка підприємців» конкурентної процедури отримання земельної ділянки, повідомили в прокуратурі.

Відповідно до умов договору, після реалізації правочину товариство «Спілка підприємців» отримувала у власність торгові приміщення, збудовані на земельній ділянці комунального підприємства. Згодом, товариство, як власник нерухомості, змогло б документально оформити право користування землею без проведення аукціону.

Хоча в процесі судового розгляду Тернопільська міська рада відмовилась від пред‘явленого позову, господарським судом Тернопільської області позовні вимоги задоволено в повному обсязі. Інвестиційний договір визнано недійсним.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, товариство «Спілка підприємців» зареєстроване лише у 2016 році. Розмір його статутного капіталу становить 800 грн.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?