Профспілки Львівщини влаштували мітинг, на якому вимагали вищих зарплат і дешевшого газу

11 Жовтня 2018, 15:21
Без названия

Об’єднання профспілок Львівщини влаштувало мітинг. Учасники вимагали підвищити зарплатню і прожитковий мінімум та не допустити зростання цін на комунальні послуги, зокрема на газ. Протест приурочили до Всесвітнього дня дій за гідну працю. Участь у ньому взяли майже тисяча вчителів, викладачів закладів вищої освіти, медиків, будівельників та шахтарів.

«Ми вийшли з вимогою, щоби наші депутати не піднімали ціну на газ, тому що вчителі не в змозі стільки заплатити. Серед нас є молоді педагоги, які отримують по дві тисячі гривень щомісяця. Якщо зараз політики говорять про 7 тис. грн за тисячу кубів блакитного палива, то далі може бути 11 тисяч, 15 тисяч», – пояснила Любов Швець, вчителька Годовицької загальноосвітньої школи, що у Пустомитівському районі.

Свої вимоги учасники протесту адресували Кабінету міністрів України.

«Сьогодні Кабмін встановив методику розрахунку мінімального прожиткового мінімуму. На сьогодні цей показник вдвічі нижчий за фактичний. Ми ж підрахували, що він має становити майже 5200 гривень, тоді як мінімальна зарплата – понад 7700 гривень», – пояснив голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько.

Зазначимо, що наступної середи, 17 жовтня, профспілки влаштують Всеукраїнський мітинг у Києві. Якщо уряд не виконає їхніх вимог, то протести продовжать з Нового року.

Автор:
https://zaxid.net

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?