Прес-аташе Надала купила автомобіль за ціною брухту

15 Травня 2017, 16:15
Chery_QQ-(12)

Начальник відділу зв’язків з громадськістю Тернопільської міської ради Катерина Калуш торік обзавелася  автомобілем. У власності молодої чиновниці знаходиться авто CHERY QQ.

Згідно декларації, транспортний засіб вона придбала за 18 тис. грн. Сумнів щодо достовірності інформації мають активісти Тернопільського осередку ВО «Автомайдан». Вони порівняли вартість придбаної автівки  із ринковою ціною подібних на найбільших інтернет-майданчиках та виявили невідповідність. Ринкова вартість CHERY QQ  (на фото) такої ж комплектації стартує від 3000 доларів США (приблизно 78 тис. грн.). Це у чотири  рази більше, ніж декларує прес-аташе міського голови Сергія Надала – пані Катерина.

Таким же щасливим на руку є син начальника управління містобудування Василя Бесаги – Андрій. У 2016 році він придбав автомобіль TOYOTA CAMRY 2004 року за 45 тис. грн. – ринкова вартість від 7000 дол. США (182 тис. грн.)

Мабуть, чиновників не дуже цікавлять збори за ввезення автомобілів, оскільки купують вони їх в Україні за цінами в рази нижчими за ринкові, а подекуди й дешевше, ніж за кордоном, апелюють представника «Автомайдану».

Цікаво, що продають транспортні засоби чиновники за цінами, що відповідають ринковим. Так, член виконкому (він же начальник ОДПІ) Петро Якимчук продав ВАЗ 2107 (1998 року) за 50 тис. грн. (тобто дорожче, аніж син Бесаги придбав новішу TOYOTA CAMRY), а новачок виконкому Сергій Гаврилюк продав свій MITSUBISHI LANCER 2007 року за 172 тис. грн.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?