Порошенко пройде у другий тур, тільки якщо йому протистоятиме проросійський кандидат

10 Січня 2019, 20:37
Порошенко - Медведчук

На Банковій розуміють, що Петро Порошенко може залишитися на другий президентський термін, тільки якщо у другому турі виборів йому буде протистояти проросійський кандидат. Тому Порошенку вигідно «розкручувати» проросійські сили, вважають розслідувані проекту «Схеми».

До такого висновку журналісти прийшли після того, як виявили, що Петро Порошенко продовж останнього часу мав ряд зустрічей з одіозним Віктором Медведчуком, який вважається головним лобістом інтересів Кремля в Україні.

– Протягом 4-х місяців журналісти «Схем» відстежували, хто приїжджає до будівлі Адміністрації Президента вночі. Під час нашого спостереження ми помітили, що Віктор Медведчук регулярно приїжджає до АП, – повідомили розслідувачі.

У прес-службі Адміністрації Президента журналістам підтвердили, що Порошенко зустрічався з Медведчуком, оскільки останній є спецпредставником СБУ з питань звільнення українських полонених.

Нагадаємо, влітку Віктор Медведчук купив канали «112.Україна» і «NewsOne». Восени 2018 року розпочалося переформатування партії «Опозиційний блок», кістяк якої становлять колишні представники Партії регіонів. З парламентської фракції виключили Сергія Льовочкіна і Юрія Бойка, який раніше розглядався як можливий кандидат у президенти. Головою фракції став олігарх Вадим Новинський. У той же час, Бойко, Льовочкін і ще один нардеп – Вадим Рабінович – створили депутатську групу «Опозиційна платформа – За життя». Як заявив Рабінович, вона націлена на «війну з владою» і незабаром може стати однією з найбільших сил в парламенті.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)