Порошенко оголосить про похід на вибори 22 січня – політолог

10 Січня 2019, 9:13
iiyc78h1c5

Президент Петро Порошенко найвірогідніше заявить, що балотуватиметься на виборах президента 2019-го у День Соборності, 22 січня. Про це Gazeta.ua розказав політолог Володимир Фесенко.

“Порошенко ще влітку включився у виборчу кампанію. Вся країна знає три магічні слова – “Армія, мова, віра”. Немає тільки телевізійної реклами. Але у телевізорі Порошенко з осені – їздить по регіонах, розрізає стрічки, зустрічається з людьми. Висуватись Порошенку потрібно найближчим часом – найвірогідніше зробить це 22 січня або у першій половині місяця.

Здивувати таємними козирями зараз не можливо. У Петра Олексійовича найголовніший козир – томос. Ближче до виборів може спрацювати позиція священиків помісної церкви. У Тимошенко – власний проект Конституції. Ключові гравці як Тимошенко і Порошенко мають компромат один на одного. Приховують його до фінальної частини виборів”.

Сильна сторона Порошенка – його президентство.

“Головна сильна сторона Петра Олексійовича – те, що він президент. Кожного дня його згадують у новинах, він може використовувати свій статус, присутній в інформаційному просторі. Порошенко має величезні ресурси на виборчу кампанію. Інша сильна сторона – його досвід та досвід його команди.

Головна слабкість – антирейтинг близько 50%. Ці люди кажуть, що за жодних умов не голосуватимуть за Порошенка. І це буде величезна перешкода виходу у другий тур. Досі нічого не змогли зі цим зробити. Друга проблема – високі рейтинги, але вихід у другий тур не гарантований. Є багато критики і невиконані обіцянки. Як президент Порошенко буде відповідати за низький рівень життя, негаразди, проблеми”.

Автор:
https://gazeta.ua/

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?