Політичний перебіжчик з Тернополя знайшов нову партію

11 Червня 2019, 9:34
вітвіцький

Тернопільський політик Олег Вітвіцький відомий тим, що постійно міняє політичні кольори в залежності від «кон’юнктури» ринку. Нині його висунули у народні депутати по 166-му виборчому округу Тернопільської області від політичного проекту Святослава Вакарчука «Голос».

І це в той час, коли він є головою Тернопільського обласної осередку «Українська Галицька партія». Хоча партії Вакарчука всього кілька днів від народження, а УГП активно працює впродовж останніх років, однак пан Олег побачив її безперспективність і подався у парламентарі від нині модного бренду.

Для Олега Вітвіцького не вперше змінювати політичні кольори. Починав він свою політичну кар’єру в Молодіжному націоналістичному конгресі, після чого став провідним партійцем у КУНі (Конгресі українських націоналістів). Від цієї політичної сили, яка увійшла в блок «Наша Україна», став депутатом Тернопільської обласної ради.

На перехідному етапі входив до виконавчого комітету Тернопільської обласної організації політичної партії «Народний Союз «Наша Україна». Однак потім зрадив своїх союзників заради посади в облраді. Ставши заступником голови облради, вже ввійшов до коаліції з БЮТом, яка тоді була в більшості. Коли Тернопільську обласну раду розпустив тодішній губернатор Юрій Чижмарь, Вітвіцький вирішив спробувати сили в іншому проекті – «Українській партії», від якої став депутатом Тернопільської міської ради.

Наприкінці каденції, коли ця політсила оголосила про саморозпуск, Вітвіцький активно співпрацював з тодішнім колегою з міської ради, регіоналом Віталієм Цимбалюком. Обидва просували громадську організації «Тернопіль Європейський», яка мала допомогти залишитися обом в політичній орбіті Тернополя. Однак тоді цей проект так і не знайшов свого продовження, а Олег Вітвіцький опинився в Українській Галицькій партії, від якого на місцевих виборах 2015 року висувався кандидатом на посаду міського голови Тернополя, однак підтримки тернополян не знайшов і опинився поза будь-якими радами.

Тим не менше намагався про себе нагадувати під час акцій проти міського голови Тернополя Сергія Надала та Теребовлі Сергія Поперечного. Очевидно, саме прагнучи на практиці продовжити своє політичне життя, Вітвіцький і прийняв рішення балотуватися до парламенту від Вакарчукової партії «Голос». Хоча, маючи за собою таке різношерсте минуле, малоймовірно, що Вітвіцькому щось світить у цьому проекті, та й самому «Голосу» від такого політика дивідендів буде мало.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)