Побили і спалили машину: охорона Порошенка помстилась активістам за інцидент на зустрічі з президентом (Відео)

12 Березня 2019, 9:43
big-27f67d10260034ab660f92a53cf42ae5

5 березня в рамках своєї передвиборної кампанії Петро Порошенко відвідав Дніпро. Після офіційної частини виступу президент, за традицією, мав провести фотосесію зі своїм електоратом.

Подібне спілкування з народом дає можливість простим громадянам поставити гаранту хвилюючі питання – так думав і активіст Яків Дніпровський.

“Ми з товаришем стояли в першому ряду біля сцени і хотіли запитати у Порошенка “Що він скаже з приводу відкритої торгівлі наркотиками в Дніпропетровську?”. Поруч з’явилася якась дівчинка, яка хотіла поставити запитання про Шарія. Я встиг тільки крикнути два рази “Петро Олексійович!”, а коли дівчинка почала кричати, то її ззаду хтось став тягнути, не даючи їй нічого питати. Я спробував заступитися, але нас відразу заламали і вивели”,– наводить слова Дніпровського портал Страна.ua.

На допомогу охороні прийшли люди з ряду для глядачів – з прапорами і в одязі з символікою Порошенка. Створивши ширму з прапорів, молодих людей відвели в сторону, де чоловік з навушником у вусі передав хлопців групі тітушок в балаклавах.

“Чоловік 15-20 спортивних хлопців підбігли в нашу сторону. Одного нашого активіста, який знімав те, що відбувається в прямому ефірі вдарили так, що він знепритомнів і зламав щелепу. Ми взяли його під руки і понесли в найближчі, які чергували, швидкі допомоги, але нам сказали, що вони обслуговують тільки гостей Петра Порошенка. Тоді довелося викликати таксі, щоб потерпілий з ще одним активістом доїхав до лікарні. Я повернувся назад до своєї машини і по дорозі бачив, що за мною стежать”, – повідомляє Яків Дніпровський.

За словами активіста, група стеження складалася з п’яти чоловік, всі представилися охороною правопорядку, але документів при цьому ніяких не пред’являли.

Наостанок один з чоловіків сфотографував номерні знаки авто Якова, а через кілька годин машина активіста згоріла в його власному дворі.

На відео активіст називає винним у трагедії охорону президента.

“Хлопців, це горить моя машина після зустрічі з Петром Порошенко”, – коментує те, що відбувається Яків Дніпровський

Яків Дніпровський біля свого згорівшого авто

Після події в соціальних мережах почався справжній флешмоб “Петя, спали мені машину”. Користувачі публікують відеоролики, в яких виступають на підтримку Якова і закликають президента спалити їм авто.

Яків Дніпровський – глава організація “Потон” в місті Дніпро. Основними завданнями організації є боротьба з аптеками, які продають наркотичні препарати підліткам.

Близько двох тижнів тому, під час візиту Петра Порошенка до Харкова, активісти організації поставили запитання президенту про вільну наркоторгівлі в місті. Тоді глава держави доручив керівництву СБУ розібратися з проблемою, але активісти запевняють, що змін ніяких не було.

Автор:
https://p-p.com.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)