Підписи по відкликанню тернопільських депутатів – сфальшовані

7 Липня 2017, 11:35
надал

Питання відкликання трьох депутатів Тернопільської міської ради – Івана Сороколіта, Ігоря Турського, Романа Навроцького  – розглядає територіальна виборча комісія. Її члени вивчають документи, які надали представники ініціативних груп. У ході розгляду виявлено фальсифікації.

Про це повідомив один із претендентів на відкликання Іван Сороколіт.

– Телефонують виборці і повідомляють, що до них приходила поліція уточнювати, чи вони беруть участь у відкликанні депутатів. Люди роблять великі очі, коли бачать вписані у “підписних листах” по відкликанню депутатів свої дані, – розповів Іван Сороколіт.

Депутат звернувся до начальника обласної Нацполіції Олександра Богомола: “На кожному підписному листі є дані та підписи тих, хто так би мовити їх збирав. Якщо виявляються підроблені підписи конкретних людей та використання особистих даних без їх відома, то це кримінал чи “політичні забавки”?

До речі, є ще категорія людей (студенти, родичі, колеги по роботі, друзі), котрі поставили підпис “по дружбі”, не розібравшись під чим саме. Тепер ж вони питають у “прохачів підписів”, чого це до них поліція приходить і чого це про їх підпис знають інші люди, зазначив народний обранець.

Як бачимо, фальш на фальші. І народним відкликанням там і не пахне, але чи такою ж буде думка членів територіальної виборчої комісії, в руках якої доля трьох колишніх “свободівців”. Ці люди, звичайно, не святі, але, щоб діяти подібними методами – це вже перебір.

Нагадуємо, ТВК звернулася до правоохоронців, аби ті перевірили легітимність зібраних підписів на відкликання депутатів. Поліція повинна опрацювати 10% підписантів.

Автор:
Репоретр

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Владислав

    08/07/2017

    Поліція молодці. До мене приходили, разом з сусідами накатали заяву, надісюь надала з його посіпаками трохи за одне місце візьмуть. Чому вони людям той генплан не покажуть,, за що саме ті депутати не голосували? Надалко хоче зелену зону забудувати, парки, а тут щось пішло не так...

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?