Підлеглі мера Тернополя систематично відмивали бюджетні гроші

11 Лютого 2019, 12:30
1c86d3ed410d7fb30ed28db9f97bdc1af8ad429b

Тернопільським відділом поліції проводиться перевірка використання бюджетних коштів управлінням житлово-комунального господарства, екології та благоустрою Тернопільської міської ради (начальник – Олег Соколовський, на фото) та КП «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернопіль» (директор – Микола Лесів, колишній начальник управління ЖКГ).

Так, згідно з єдиним реєстром судових рішень по справі №607/1788/19, посадові особи цих двох структур незаконно привласнюють кошти внаслідок зловживань під час проведення робіт в парках м. Тернополя та публічних закупівель із суб’єктами господарювання.

В ході проведення досудового розслідування встановлено, що посадовими особами управління ЖКГ та об’єднання парків протягом 2017-2018 років підписувалися акти виконаних будівельних робіт із підприємствами ТОВ «Том-ІнвестБуд», ТОВ «Технагляд+», ДП Фірма «Альфатер Тернопіль», Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд», у які вносились недостовірні дані щодо завищеного обсягу виконаних робіт. В подальшому на підставі актів виконаних підрядних робіт ці посадові особи перераховували кошти за начебто виконані роботи на банківські рахунки вищевказаних підприємств. Одержані кошти підприємствами-підрядниками переводились у готівку та передавались посадовим особам УЖКГ ТМР.

Згідно ухвали суду, мають бути направлені підозри всім посадовим особам за ч. 3 ст. 191 «Привласнення» та 366 «Підробка» Кримінального кодексу України, а ще може бути ст. 209 «Легалізація доходів отриманих злочинним шляхом». Але чи так воно буде, зважаючи на те, що правоохоронці та судді вже давно на підкормі у міського голови Тернополя Сергія Надала?

І за прикладами далеко ходити не треба. Під час ремонту площі біля пам’ятника С. Бандері, що у парку Т. Шевченка, було суттєво завищено вартість робіт. І лише коли це стало відомо громадськості та контролюючим організаціям, фірма-підрядник просто повернула гроші і відбулася легким переляком за ст. 367  «Службова недбалість»…

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?