Піарник Надала промиватиме мізки тернополянам з власного телеканалу

5 Грудня 2017, 11:43
фартух

Минулого тижня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення видала ліцензію на кабельне мовлення Тернопільському телеканалу «Тернопіль-1» (ПП «ТРО «Тернопіль-медіа»). Як повідомляє «Медіаняня», кінцевим бенефіціаром і директором компанії є власник радіостанції «УХ-Радіо» Юрій Фартушняк.

Телеканал почне мовлення в першому півріччя 2018 року. Ліцензія видана строком на 10 років. У ній прописано цілодобове мовлення. У програмній концепції, зокрема, вказані релігійні програми – 30 хвилин в день.

Про новий телеканал Фартушняк зазначив: «Ми б хотіли створити мовлення з сучасними технологіями, за допомогою яких видавати більш оперативні повідомлення в ефір. А також подавати думку відомих особистостей».

Нагадаємо,  Юрій Фартушняк працює у місцевих ЗМІ з 1997 року. Володіє радіостанцією «УХ-радіо» (ПП ТРО «Українська хвиля»), яка донедавна була єдиною в країні, яка працювала виключно в форматі україномовної музики.

Останніми роками Фартушняк тісно пов’язаний з міським головою Тернополя Сергієм Надалом – працював його особистим піарником. Прославився використанням брудних технологій. Через одну з них від місцевих ЗМІ та громадських активістів отримав прізвисько «Психотроп». З 2010 по 2015 рр. Фартушняк був депутатом Тернопільської міської ради та входив до промерської фракції ВО «Свобода».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?