Партію Порошенка поповнив колишній генпрокурор

9 Лютого 2018, 17:46
924195

Колишній генеральний прокурор України Віталій Ярема вступив до лав партії Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Його одразу ж обрали заступником Київської обласної територіальної організації з політично-правової роботи.

Про це сказано на сайті політсили.

На цьому ж засіданні Ярема був обраний заступником київської обласної територіальної організації з політично-правової роботи.

Як відомо, у Київській області партійний осередок очолює депутат Ігор Кононенко.

“Я бачу Віталія Григоровича на посаді свого заступника в територіальній організації партії”, – сказав Кононенко.

Віталій Ярема з червня 2014 по лютий 2015 роках Ярема очолював Генпрокуратуру. До приходу в ГПУ Ярема займав посаду віце-прем’єра в першому уряді Арсенія Яценюка, де курирував силовий блок.

 

Автор:
https://24tv.ua

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • славомира

    09/02/2018

    Банда панамських патріотів поповнилася ще одним ЗРАДНИКОМ УКРАЇНИ ТА ЗРАДНИКОМ МАЙДАНУ !!! Як кажуть у народі - до порошенківського берегу завжди щось приб'ється , - як не гівно так тріска.... "Заслуга" Яреми у тому, що він розвалив та знищів ВСІ СПРАВИ проти вбивць майданівців, проти бандитів Янека ( братів Клюєвих, Клименка, Льовочкіна, Табачника, Богатирьової та інших...) , та протягнув на посаду головного військового прокурора агента КДБ-ФСБ, високопосадовця у Адміністрації Президента Януковича, ЗРАДНИКА УКРАЇНИ - Матіоса...

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?