Партія Гриценка приховала, де взяла та як витратила більше 20 мільйонів

28 Березня 2019, 10:59
Гриценко

У фінансовому звіті партії Громадянська позиція кандидата в президенти Анатолія Гриценка не вказані, як того вимагає закони, точні джерела грошей 23,8 млн. грн. і на що вони були витрачені, повідомляє громадська організація «Чесно» з посиланням на звіт партії.

У звіті партії тільки зазначено, що протягом IV кварталу 2018 року її загальний бюджет становив 23,8 млн. грн. Фізичні особи сплатили 972,8 тис. грн., юридичні – 22,8 млн. грн. «Чесно» також відзначають, що в IV кварталі 2018-го внески партії були в 10 разів вище, ніж за попередні 2,5 роки.

У звіті також відсутня інформація про платежі з цих грошей, крім платежів для фізичних осіб в розмірі 3,2 млн грн і юридичних осіб – 18,3 млн.

У звіті також відсутня інформація про здійснені платежі з рахунків партії. Вказано лише, що на рахунки фізичних осіб політсила перерахувала 3,2 мільйона гривень, на рахунки юросіб – 18,3 мільйона.

– Можемо лише здогадуватися, що частину цих грошей витратили на розміщення зовнішньої реклами в жовтні-грудні 2018 року, – йдеться у звіті «Чесно».

Активісти кажуть, що просили Нацагентство з питань запобігання корупції надати копію оригіналу звіту з даними про внески і видатки. У відповідь агентство повідомило, що в оригіналі цієї інформації немає. Також «Чесно» зверталось до «Громадянської позиції» із проханням прокоментувати ситуацію й надати фінансовий звіт, однак партія проігнорувала запит.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)