П’ята частина українських олімпійців – з Тернопільщини!

9 Лютого 2018, 10:03
олімпійці

У Кореї стартували XXIII Олімпійські зимові ігри. Відрадно, що майже п’ята частина українських спортсменів – майбутніх учасників Ігор представляють Тернопільщину.

На Олімпіаду в Пхьончхані відібралося 33 українських спортсменів, які виступатимуть в дев’яти видах спорту. Це найменша кількість за усю історію виступів України на Зимових Олімпіадах.

Одразу шість спортсменів з нашої області змагатимуться в Кореї. Це – три біатлоністи – Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина, Дмитро Підручний, майстер лижного двоборства Віктор Пасічний та саночники Олександр Оболончик і Андрій Мандзій.

Нести прапор України на церемонії відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор довірено Олімпійській чемпіонці і капітану жіночої збірної з біатлону, нашій землячці Олені Підгрушній. Таке рішення було ухвалено під час загальнокомандних зборів Олімпійської команди України.

– Дуже рада, що мені випала почесна місія нести прапор України на відкритті Олімпійських ігор. Приємно, що команда підтримала мою кандидатуру. Це була мрія дитинства і тому це вдвічі радує мене, – прокоментувала Олена Підгрушна.

«Хочу попросити кожного українця – вболівайте за Україну! Навіть не дивлячись на те, що ми за тисячі кілометрів від вас, кожна ваша душа, кожна посмішка, кожна радість буде підтримувати нас! Разом до перемоги!», – закликала українців Олімпійська чемпіонка.

Розмір призових фондів за медалі різного ґатунку для українців становитиме: за «золото» – 125 тисяч доларів, «срібло» – 80 тисяч доларів, «бронза» – 55 тисяч доларів.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?