Освячений камінь під пам’ятник Петлюрі кинули під колеса автівок

6 Грудня 2017, 13:14
DSC_0613

Свого часу на бульварі Симона Петлюри, що в Тернополі, освятили наріжний камінь під спорудження пам’ятника Головному отаману військ Української Народної Республіки. Нині на цьому місці активно проводять будівництво, а по освяченому камені їздять автівки.

– Забудову ведуть на бульварі, а зокрема на освяченому місці під пам’ятник Симону Петлюрі. Натомість чужинці, котрих покриває мер (Сергій Надал – авт.), освячений камінь викинули на дорогу, по якій вивозять сміття та завозять будівельні матеріали. Замість нормального пам’ятника на бульварі хочуть встановити тільки пам’ятний знак, знущаючись над національним героєм, – заявив колишній начальник відділу містобудівного планування управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради Олег Фляк.

Свого часу місцеві мешканці виступили проти незаконної забудови бульвару, захоплення їх прибудинкової території і знищення бульвару. У свою чергу турецький бізнесмен-інвестор, пояснив тернополянам, де він бачив Петлюру і в запалі пообіцяв, що у разі спротиву і протестів, на зло громаді, на бульварі замість 4-ох поверхів збудує 9-поверховий будинок…

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?