«Опора» зафіксувала агітацію Кошулинського у приміщені Бережанської РДА

8 Лютого 2019, 10:44
кошулинський (1)

4 лютого у приміщені Бережанської районної державної адміністрації, що на Тернопільщині спостерігач «Опори» виявила агітаційну продукцію із зображенням кандидата на посаду Президента України Руслана Кошулинського, що має ознаки порушення законодавства.

На інформаційній дошці у холі Бережанської РДА був розміщений плакат із зображенням Руслана Кошулинського без вихідних даних. Факт розміщення такого рекламного продукту зареєстрованого кандидата у приміщенні державної установи має ознаки порушення щодо ведення передвиборчої агітації. У частині 21 статті 64 ЗУ «Про вибори Президента України» зазначено, що забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Агітаційний матеріал також був без вихідних даних, що теж може мати ознаки порушенням ЗУ «Про вибори Президента України».

Представник «Опори» звернулась до голови Бережанської РДА Ігоря Гриневича, щоб повідомити про виявлені ймовірні порушення та з’ясувати обставини розміщення агітаційної продукції у приміщенні райдержадміністрації. Він у відповідь сказав, що на плакат не зауважили, але тепер повідомлять черговому, щоб слідкував за подібними речами. Після розмови агітацію із зображенням Руслана Кошулинського прибрали із дошки оголошень.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?