Олігарх з Тернопільщини пішов війною проти Скоцика

13 Вересня 2018, 9:56
39442700_312391309324950_5659843495339229184_o

Одна з найбагатших людей Тернопільщини, фактичний власник агрохолдингу «Агропродсервіс» і голова Тернопільського осередку Аграрної партії України Іван Чайківський відкрито виступає про висловлення недовіри голові партії Віталію Скоцику.

Відповідне рішення було прийнято на «ручному» виконкомі Тернопільської обласної партійної організації Аграрної партії, який відбувся в Тернополі 31 серпня, а публічно його оприлюднив Чайківський лише 7 вересня.

Офіційна причина усунення з трону Віталія Скоцика – голова партії не підписав колегіальне рішення про утримання від об’єднання партії з іншими політсилами, підсилення голови партії новими заступниками, визначення стратегії партії, орієнтованої на парламентські вибори та повернення до питання участі у президентських виборах.

Насправді, в партії має місце серйозний внутрішній конфлікт за право нею керувати. Тернопільський олігарх Іван Чайківський пристав до табору відомого політика та одного з очільників Аграрної партії Михайла Поживанова. Очевидно, саме на нього, як майбутнього голову партії, Іван Адамович зробив ставку, а себе бачить у його перших помічниках.

Нагадаємо, Іван Чайківський вже свого часу мав політичний досвід у Партії регіонів. Тоді він не став народним депутатом по одному з мажоритарних округів Тернопільщини. Однак у вигляді компенсації отримав мандат депутата Тернопільської районної ради та був у ній головою фракції Партії регіонів. Цей штрих у своїй біографії він намагається не згадувати, однак він за ним тягнутиметься постійно і бонусів у політичній кар’єрі однозначно не додаватиме. 

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?