Олег Береза пішов з посади директора «Львівелектротрансу»

3 Грудня 2018, 12:26
81f4d488dfc36f79a9fd7d3349308ada

Олег Береза більше не працює директором ЛКП «Львівелектротранс». Про це він повідомив у Facebook.

Причини свого звільнення Береза не повідомив, також не вказав, де буде тепер працювати.

«Від сьогодні я не працюю директором ЛКП «Львівелектротранс». Скажу відверто, це було непросте рішення, як для мене особисто, так і для колективу підприємства. Не хочу вдаватися у всі деталі та причини. Однак, залишаюся впевненим, що за попередні роки вдалося зробити для міста чимало доброго. Я дякую міському голові Львова, що дав мені можливість очолювати та реалізувати низку грандіозних проектів, які й надалі слугуватимуть для львів’ян. Разом з тим, багато чого розпочато, зокрема, у ЛКП «Львівелектротранс». Вірю, що у найближчі роки саме електротранспорт буде базовим у міській інфраструктурі», – написав Олег Береза.

Обов’язки керівника «Львівелектротрансу» тимчасово виконуватиме В’ячеслав Кокошко, який до сьогодні працював заступником директора підприємства з економіки.

Зазначимо, що 43-річний Олег Береза перебував на посаді директора «Львівелектротрансу» майже рік – його призначили наприкінці грудня 2017 року. До цього він шість років очолював ЛКП «Львівавтодор».

У 2015 році Береза балотувався до Львівської міськради, але не пройшов. Однак у лютому 2017 року після відмови від мандату депутата від «Самопомочі» Назара Бичишина Береза таки став депутатом ЛМР.

Автор:
https://zaxid.net

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?