Одіозна родина екс-губернатора Тернопільщини повертається в політику

10 Жовтня 2018, 20:24
Хоптяни

З 2010 по 2014 роки Тернопільщину недарма Хоптянщиною. Майже чотири роки Валентин Хоптян був губернатором області і одночасно керівником місцевого осередку Партії регіонів, а посаду голови Гусятинського району обіймала його дружина Надія Хоптян. Після Революції гідності обоє відійшли в історію, однак, як виявилося, не надовго. Родина Хоптянів нині активно просуває проросійську політичну партію «Розумна сила».

Як уже повідомляв «Репортер», колишній голова Тернопільської ОДА часів Януковича Валентин Хоптян разом з дружиною знов «об’явився» на Тернопільщині, де об’їжджали райони і підбирали актив для нового проекту «Розумна сила».

А тим часом, у властивій тільки колишнім регіоналам манері, очевидно, щоби продемонструвати свою значимість, з подачі Хоптянів з’явилася інформація про погрози «Розумній силі» на Тернопільщині.

– Українська влада не може дозволити, щоби в країні існувала реальна й дієва опозиція, тому всіляко намагається її очорнити і дискредитувати. Офіси «Розумної сили» піддаються обшукам силовиків і погромам з боку неонацистських організацій, проплачених владою, а на її прихильників скоюються напади. Буквально цими днями шокуючий інцидент трапився на Тернопільщині. Представники обласної влади не гребують погрожувати розправою керівництву Тернопільської організації «Розумної сили», якщо партія і далі продовжуватиме свою роботу в регіоні. Шантажували сім’єю та дітьми, – заявили представники цієї проросійської політсили.

Більше того, вони повідомили, що про так звані погрози розповіли німецьким колегам – депутатам Європарламенту, і вони будуть розглянуті найближчим часом на засіданні ПАРЄ.

Водночас у тернопільській поліції зазначають, що жодних фактів погроз в області за політичними мотивами останніми днями не зафіксовано, тому всі ці заяви можна сприймати не інакше як дешевий піар колишніх регіоналів, які всіляко намагаються повернутися до влади.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?