Новий голова Івано-Франківської ОДА планує протягом двох тижнів сформувати команду

5 Серпня 2019, 17:00
DSC_3128-2-900x596

Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль з понеділка починає проводити співбесіди з претендентами на посади в облдержадміністрацію.

При формуванні команди Денис Шмигаль буде дослухатися до Офісу Президента та новобраних народних депутатів, але кінцеве рішення прийматиме сам.

Про це новопризначений голова ОДА заявив в інтерв’ю на ОТБ «Галичина».

Формувати команду обіцяє максимально прозоро – вивчатиме резюме та рекомендації кандидатів на посади, а відтак проводити з ними співбесіди.

«Резюме є. Сьогодні ще жодного прізвища я називати не можу. Найближчий тиждень або два потрачу на співбесіди з людьми та збір рекомендацій про презентантів на посади», – зазначив Шмигаль.

Про свої рішення щодо того чи іншого кандидата Шмигаль обіцяє повідомляти у Фейсбуці та через ЗМІ.

«Професійність, відкритість, чесність – це ті принципи, які для мене надзвичайно важливі у державному службовцю, в тому, хто буде надавати державний  сервіс», – каже Шмигаль.

За його словами, більшість чиновників, які нині перебувають на керівних посадах в ОДА, від планує замінити.

«Є запит суспільства на перезавантаження, на оновлення команди, тому що люди змучилися слухати байки, люди хочуть ефективних дій і швидких результатів. Більша частина команди буде оновлена, бо цього хочуть люди і я не бачу іншого шляху», – підсумував Денис Шмигаль.

Автор:
https://pravda.if.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)