Наступний голова Тернопільської ОДА: можливі кандидатури

3 Травня 2019, 9:28
oda_tsyrk_143799279744

Команда нового Президента України Володимира Зеленського на Тернопільщині фактично не представлена. Серед відомих широкому загалу представників Зеленського в нашій області є тільки актор Віктор Гевко (був довіреною особою кандидата) та адвокат Ігор Жмінка (керував виборчим штабом). Ні одного, ні іншого не варто серйозно розглядати на посаду керівника області. Хоча би з тих міркувань, що вони самі не проявляли таких амбіцій.

Серед тих, хто реально міг би очолити область, маючи певні амбіції, можна виділити таких людей.

    Іван Чайківський. Аграрій. Належить до так званої «регіональної» еліти. Очолює Агарну партію в області та є заступником голови Аграрної партії України. Єдиний з великих сільгоспвиробників, який впродовж останніх 5 років не мав жодних стосунків з обласною владою. За що і поплатився. Команда Барни всіляко вставляла йому палки в колеса, але незважаючи на це, Чайківський зумів розвинути нові бізнес-проекти. За неофіційною інформацією, в другому турі виборів Президента Аграрна партія делегувала своїх людей в дільничні виборчі комісії за квотою Зеленського. Щоправда тільки по 165 округу, де той же Чайківський має як бізнесовий, так і політичний інтерес. Про те, що Чайківський може стати головою ОДА чутки ходять вже не вперше, але реальних кроків в цьому напрямку помічено поки що не було.

     Володимир Гевко. Брат Віктора Гевка (довіреної особи кандидата В.Зеленського). Успішний бізнесмен. Голова регіональної ради підприємців Тернопільської області. Викладач, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері ТНТУ ім.І.Пулюя (https://mv.tntu.edu.ua/stuff/hevko-volodymyr-leonidovych/). Сфера професійних інтересів – менеджмент, маркетинг. Досвід, здобутий при команді Барни може виявитися цінним при розгляді його кандидатури. А наближеність брата до «першої» особи – вирішальним при прийнятті рішення. Його політичний досвід поки що нульовий, тому це не надто його вирізнятиме від самого Президента.

     Федір Шевчук. Юрист, досвідчений держслужбовець. Працював заступником голови ОДА при теперішньому нардепові-радикалу Ю.Чижмарю. Має досвід проведення не одних виборів. Найбільш яскраві – перевибори обласної ради у 2009 році. Зараз очолює обласний штаб Аграрної партії, яка показує непоганий результат на виборах до ОТГ та, на відміну від інших політичних сил, втримує позитивну динаміку. Ф.Шевчук може стати добрим кандидатом на голову ОДА за квотою того ж Івана Чайківського, якщо би той відмовився, але не захотів втрачати вплив на процеси.

     Віталій Цимбалюк. Підприємець, політик. Незважаючи на впливового батька, вже є цілком самостійною фігурою. Хоча без допомоги Цимбалюка-старшого в питанні отримання посади голови ОДА не обійтися. Михайло Цимбалюк має виходи на одного з впливових лідерів команди Зеленського по Західній Україні, що може стати в пригоді при переговорах за посаду для сина. А вже потім батьківська допомога може виявитися ще більш доречною – Цимбалюк старший сам працював головою ОДА і, очевидно, не буде проти стати «сірим кардиналом» в області, навіть не позбавляючись ключової на сьогоднішній день посади – голови Львівської обласної організації партії Юлії Тимошенко «Батьківщина».

     Ігор Василів. Громадський активіст. Очолює «Автомайдан» в області. Доволі критично висловлювався про команду Степана Барни та дотичних до нього політиків. На Президентських виборах працював на Гриценка, син якого очолює Всеукраїнський «Автомайдан». Саме за домовленостями між командами Гриценка і Зеленського, прізвище Василіва може виплисти при обговоренні кандидатури на посаду голови Тернопільської ОДА. Впродовж останніх 5-ти років активно капіталізував себе, як активіста, що не боїться піднімати гості теми, зокрема, з корупційною складовою. Досвіду держслужби він не має, але є успішним підприємцем.

Автор:
http://vkursi.te.ua/

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)